Personal
Alla Försäljning Service Reservdelar Administration
Mikael Bertilsson

Servicetekniker

0471-251 50

mikael.bertilsson@jonstenberg.se

Kristian Blomén

Försäljning CNC, övrig försäljning

0471-251 23

kristian.blomen@jonstenberg.se

Rickard Dalgärd

Försäljning Stockholm

08-711 28 45

rickard@sernbrandt.se

Markus Engström

Servicechef

0471-251 42

markus.engstrom@jonstenberg.se

Stefan Ericsson

Ekonomi

0471-251 47

stefan.ericsson@jonstenberg.se

Ann-Kristin Eriksson

Ansvarig reservdelar BIESSE

0471-251 71

ann-kristin.eriksson@biesse.se

Bo Johansson

Reservdelar och lager

0471-251 74

bo.johansson@jonstenberg.se

Nicklas Johansson

Support och reservdelar

0471-251 50

nicklas.johansson@jonstenberg.se

Johnny Krantz

Reservdelar BIESSE

0471-251 62

johnny.krantz@biesse.se

Dag Lindrud

Försäljning och utbildning CNC och CAD/CAM

0471-251 24

dag.lindrud@jonstenberg.se

Åke Ljungkvist

Försäljning ytbehandling, CNC, massivträ

0471-251 22

ake.ljungkvist@jonstenberg.se

Rickard Månsson

Servicetekniker

0471-251 50

rickard.mansson@jonstenberg.se

Tobias Remnemark

Försäljning CNC-maskiner, kantlistmaskiner, systemlösningar

0471-251 21

tobias.remnemark@jonstenberg.se

Mikael Sernbrandt

Försäljning Stockholm

070-811 99 80

mikael@sernbrandt.se

Niklas Sernbrandt

Försäljning Stockholm

070-465 86 88

niklas@sernbrandt.se

Robert Stenberg

VD

0471-251 15

robert.stenberg@jonstenberg.se

Anders Sturesson

Servicetekniker

0471-251 50

anders.sturesson@jonstenberg.se

Fredrik Sundström

Servicetekniker

0471-251 50

fredrik.sundstrom@jonstenberg.se

Sven-Åke Sundström

Servicetekniker

0471-251 50

svenake.sundstrom@jonstenberg.se

Magdalen Thiel

Ekonomi

0471-251 19

magdalen.thiel@jonstenberg.se

Björn Thorsson

Försäljning massivträbearbetning.

0471-251 20

bjorn.thorsson@jonstenberg.se

Jerry Zeliath

Servicetekniker

0471-251 61

jerry.zeliath@jonstenberg.se